Dojazdy autobusami 2017/2018

Wykaz przystanków obowiązujących w roku szkolnym 2017/2018

RANO
1 ZS Nowinka 7.20
2 Józefowo (1) była mleczarnia 7.35
3 Józefowo (2) p. Biniek 7.40
4 Osińska Buda- p. Borowscy 7.52
5 Pijawne Ruskie (1) stara mleczarnia 7.55
6 Pijawne Ruskie (2) stara szkoła 7.58
7 Pijawne Polskie p. Michniewicz 8.03
8 Pijawne Polskie p. Ferenc 8.05
9 Olszanka p. Myszkowscy 8.08
10 Olszanka szkoła 8.10

PO POŁUDNIU
1 SP Olszanka (1) -wsiadają klasy 0-III 13.35
2 Olszanka (2) p.Myszkowscy 13.39
3 Pijawne Polskie (1) p.Ferenc 13.41
4 Pijawne Polskie (2) p.Michniewicz 13.43
5 Pijawne Ruskie (1) stara szkoła 13.44
6 Pijawne Ruskie (2) stara mleczarnia 13.46
7 Osińska Buda - p.Borowscy 13.48
8 Józefowo - była mleczarnia 14.00



Odwóz dzieci

p. Małgorzata Andruszkiewicz-pani przeprowadzająca, nr tel.: 501 493 661; 87 641 94 81

PKS (rano) przywóz dzieci do szkoły:
p. Irena Zyskowska (opiekunka), nr tel.: 531 984 705

Gimbus odwóz:
kierowca p. Krzysztof Strękowski 607-766-197,
p. Barbara Stefanowska (opiekunka) 669 909 367





Przedszkolowo.pl logo