Dojazdy autobusami 2019/2020

Wykaz przystanków obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020

RANO
1 ZS Nowinka 7.20
2 Szczepki 7.22
3 Józefowo była mleczarnia 7.35
4 Józefowo p. Biniek 7.40
5 Pijawne Polskie p. Ferenc 7.52
6 Pijawne Polskie p. Michniewicz 7.55
7 Pijawne Ruskie stara szkoła 7.58
8 Pijawne Polskie stara mleczarnia 8.03
9 Osińska Buda p. Borowscy 8.05
10 Olszanka p. Myszkowscy 8.08
11 Olszanka szkoła 8.10

PO POŁUDNIU
1 SP Olszanka -wsiadają klasy 0-III 13.35
2 Olszanka p.Myszkowscy 13.39
3 Pijawne Polskie p.Ferenc 13.41
4 Pijawne Polskie p.Michniewicz 13.43
5 Pijawne Ruskie stara szkoła 13.44
6 Pijawne Ruskie stara mleczarnia 13.46
7 Osińska Buda - p.Borowscy 13.48
8 Józefowo - była mleczarnia 14.00



Odwóz dzieci

p. Joanna Wilczewska-pani przeprowadzająca

PKS (rano) przywóz dzieci do szkoły:
opiekunka dzieci w autobusie, nr tel.: 531 984 705

Gimbus odwóz:
kierowca autobusu gminnego - tel. 607-766-197,
p.opiekunka dzieci w autobusie- tel. 669 909 367





Przedszkolowo.pl logo