Moje przedszkole

Od 1 września 2014r. nasza szkoła realizuje projekt "Moje przedszkole" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 9.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Celem projektu jest podniesienie jakości pracy oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Nowinka poprzez zakup wyposażenia w celu dostosowania do potrzeb dzieci 3-4 letnich.

W trosce o wygodę, dobre samopoczucie i rozwój najmłodszych uczniów został zakupiony:

Sprzęt audiowizualny taki jak:

tablica interaktywna z oprogramowaniem, projektor, ekran projekcyjny, notebook, odtwarzacz DVD, radio, drukarka laserowa, telewizor, kserokopiarka.

Pomoce dydaktyczne takie jak:

zestaw multimedialny z logarytmiki, ćwiczeń ruchowych, matematyki, grafomotoryki, program do tworzenia ćwiczeń interaktywnych, zestawy gier i zabaw wspierających wszechstronny rozwój uczniów oddziałów przedszkolnych.

Meble i wyposażenie:

szafki, stoliki, krzesełka, dywaniki, rolety, zabezpieczenia grzejników, pufy, poduchy, materace, szatnie, podgrzewacz wody, lustra, dozownik mydła, odkurzacz, froterka,

Zabawki i artykuły plastyczne do realizacji zajęć:

lalki, misie, domki dla lalek, gry edukacyjne, klocki, samochody, zestawy bajek, piłki, skakanki, puzzle, farby, markery, pędzle itp.

Galerię zdjęć projektu: http://spolszanka.przedszkolowo.pl/publikacja/66034/moje-przedszkole-galeria-zdjec