Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 połączone z apelem z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Miło nam było gościć tego dnia Panią Ewę Konstantynowicz.

Rok szkolny 2017/2018 został ogłoszony „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”. Trzecia klasa bardzo poważnie podeszła do tego tematu i razem z Panią Haliną i Panią Dianą przygotowali bardzo poważne, ale zarazem piękne przedstawienie.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i pracownicy Szkoły Podstawowej w Olszance
Relacja 2018-07-09, 11:02 | autor: Katarzyna Raczkiel
Przedszkolowo.pl logo